خوش آمدید
به پایگاه اطلاع رسانی انجمن مودت خوش آمدید.این وب سایت با هدف خدمت رسانی به اعضای شبکه مودت استان تهران دایر گردیده است.آموزش ضمنی خانواده های تحت پوشش طرح در حوزه دانش مودت نیز از دیگر خدمات ما می باشد.امیدواریم لحظات خوبی را در این وب سایت سپری کرده و برایتان مفید باشد.

تازه ترین ها:

ادامه این مطلبفهرست کتب منتخب در حوزه ازدواج و خانواده

 

ادامه این مطلبسوگ در طلاق

پدیده‌ طلاق‌ را می‌توان‌ از ابعاد مختلف‌ مورد بررسی‌ قرار داد. یكی‌ از آنها، بعد روانپزشكی‌ و آسیب‌شناسی‌ این‌ پدیده‌ است‌. دكتر «سیدهادی‌ معتمدی‌» روانپزشك‌ و استاد دانشگاه‌ درباره‌ تاثیرات‌ پس‌ از طلاق‌ بر روی‌ زن‌ و مرد می‌گوید: «از دید روانپزشكی‌ و آسیب‌شناسی‌ مهمترین‌ و بزرگترین‌ مشكل‌ در زنان‌ و مردان‌ پس‌ از طلاق‌ احساس‌ «سوگ‌ عظیم‌» است‌. …

ادامه این مطلبکارگاه اختصاصی آموزش و مشاوره  پیش از ازدواج

با توجه به آغاز برنامه جامع ازدواج پایدار و خانواده متعالی استان تهران ،انجمن مودّت از اعضای واجد شرایط انجمن دعوت می نماید برای اطلاع از شرایط شرکت در دوره آموزشی تخصصی تربیت مشاوره و مربیگری در آموزش پیش از ازدواج هرچه سریعتر از طریق مسئول هماهنگی کارگاه نسبت به ثبت نام از طریق  شماره تلفن 9121133228 طی روزهای زوج  از ساعات 18تا20  حداکثر تا تاریخ 93/4/6 اقدام نمایند. 

 

 

لازم به توضیح است که این کارگاه آموزشی با امتیاز باز …

ادامه این مطلبکارگاه تخصصی با مجوز و امتیاز سازمان نظام روان شناسی ویژه حامیان روان شناس و مشاور

 اعضای  منتخب از انجمن مودت می توانند  با تخفیف ویژه  ۷۰درصدی در کارگاه های آموزشی تخصصی ذیل را با دریافت گواهی سازمان نظام روان شناسی و مشاوره ایران و امتیاز آموزشی  شرکت نمایند.

 

1- کارگاه اخلاق حرفه ای و مسائل فرهنگی در ارائه خدمات روان شناختی

2- کارگاه آشنایی با خدمات تخصصی روان شناختی در  ازدواج پایدار(  بارویکرد راهنمایی در ازدواج و میانجیگیری در مسائل طلاق)

 

راهنمایی : اعضای  واجد شرایط طبق لیست نوبت بندی در موعد …

ادامه این مطلبهمایش تخصصی انجمن

 با توجه به هماهنگی های بعمل آمده در خصوص ایفای نقش اعضای انجمن  در اجرای  موفق تر برنامه جامع ازدواج و خانواده پایدار و متعالی استان تهران،همایش تخصصی انجمن مودت بزدودی و در پی  ابلاغ برنامه مذکور از سوی  استانداری تهران با حضور کلیه اعضای محترم انجمن به منظور هماهنگی و توان افزایی تخصصی اعضاء در راستای برنامه  های ازدواج پایدار و کاهش طلاق با حضور مسئولین دستگاههای ذیربط برگزار خواهد شد. انشاا...

شرح برنامه : 

1- ارائه …

با توجه به آغاز برنامه جامع ازدواج پایدار و خانواده متعالی استان تهران ،انجمن مودّت از اعضای واجد شرایط انجمن دعوت می نماید برای اطلاع از شرایط شرکت در دوره آموزشی تخصصی تربیت مشاوره و مربیگری در آموزش پیش از ازدواج هرچه سریعتر از طریق مسئول هماهنگی کارگاه نسبت به ثبت نام از طریق  شماره تلفن 9121133228 طی روزهای زوج  از ساعات 18تا20  حداکثر تا تاریخ 93/4/6 اقدام نمایند. 

 

تهران- ایرنا- مدیرکل امور اجتماعی استانداری تهران گفت: برنامه ازدواج پایدار و خانواده متعالی با هدف افزایش پایداری ازدواج جوانان همزمان با سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) در استان تهران آغاز شد.

 

به اطلاع  اعضای محترم  انجمن سابق حکمت خانواده می رسانیم با توجه به آغاز به کار برنامه جامع ازدواج پایدار و خانواده متعالی استان تهران و به منظور ایفای نقش فعال انجمن مورد نظر در اجرای موفق این برنامه و همکاری فعال در مداخلات پیشگیری از طلاق با نظر موافق مدیر کل محترم دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران نام انجمن حکمت خانواده به انجمن مودّت ( میانجیان و داوران تحکیم خانواده ایران) تغییر یافته است.

بر اساس گزارش منتشر شده توسط دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی و مهاجرت سازمان ثبت احوال کشور در سال 1392 از هر 100 ازدواج، 20.1 طلاق وجود دارد.

 مدیر کل دفتر برنامه ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان در گزارشی از آخرین اقدامات در حال پیگیری وزارت ورزش و جوانان در تاسیس و راه اندازی مراکز تخصصی ازدواج و خانواده در استان تهران و کشور خبر داد.

دکتر شهریور، مدیر کل دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران  تلاش در جهت پیشگیری از طلاق و تسهیل ازدواج پایدار جوانان را از اولویت های و رویکردهای مهم دفتر اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران اعلام نمود.

روابط عمومی انجمن  اعلام کرد این انجمن به زودی اقدام به برگزاری همایش تخصصی انجمن با حضور سخنرانان مدعو و مقامات مدعو با حضور مسئولین دستگاههای ذیربط خواهد کرد. این دبیرخانه محور های اصلی برنامه این همایش را به شرح ذیل اعلام نمود:

1- اطلاع رسانی برنامه جدید استان تحت عنوان ازدواج پایدار و خانواده متعالی

مدیر عامل  انجمن مودت در توضیح ظرفیت این انجمن در پیشبرد اهداف برنامه جامع ازدواج پایدار و خانواده متعالی استان اعلام نمود که حامیان عضو این انجمن با توجه به برنامه های آموزش های  متنوعی که تا کنون سپری کرده اند و بواسطه تجربه شخصی و سوابق حرفه ای در حوزه تشکیل و تحکیم خانواده، می توانند در چهار حوزه اصلی  ایفای نقش نمایند.

مدیر عامل  انجمن مودت در حاشیه گردهمایی و نشست های ماهیانه اعضای انجمن  اعلام نمود که ظرفیت مناسب برای توسعه  خدمات انجمن مودت در استان  تهران و کشورفراهم شده است.